fbpx

גן העדן הכחול של ספרד - תכנית

8 ימים על בסיס אירוח חצי פנסיון.
ברצלונה וקוסטה בראווה

היום הראשון

תל אביב – ברצלונה

נטוס לברצלונה ולאחר הנחיתה ניסע למלוננו באזור קוסטה בראווה.

היום השני

ברצלונה

את היום נקדיש לברצלונה. נראה את “הסאגרדה פאמילייה” שנקראת גם הכנסייה הבלתי גמורה והיא מהחשובות שביצירותיו של גאודי. נטייל ברחובות הראשיים נראה את המבנים המפורסמים והצבעוניים שתכנן גאודי, נעבור דרך כיכר קטלוניה, נטייל בעיר העתיקה, נראה את כיכר סאנט חיימה בו נמצאים בית העירייה ובית ממשלת קטלוניה ונגיע גם לרובע היהודי העתיק. נמשיך לשדרות הרמבלס התוססות וניכנס לביקור בשוק הבוקריה הססגוני והמפורסם.

היום השלישי

עמק נוריה – הרי הפירנאים

היום נצא ליום של טבע ונופים מדהימים. לדעת רבים, עמק נוריה הוא היפה ביותר בספרד ומהיפים בעולם. נראה פסגות אדירות של הרים, עמקים ירוקים, כפרים קטנים שמשובצים בעמקים ועל ההרים כמו בגלויית נוף, מפלי מים ונחלים. בשעות הערב נחזור למלון שלנו.

היום הרביעי

ברצלונה

לאחר ארוחת הבוקר נמשיך לטייל בברצלונה. נעלה להר היהודים נחלוף ליד האצטדיון האולימפי ונעצור לתצפית מרהיבה על העיר. נבקר באזור הנמל שוקק החיים שבו עשרות מסעדות, ברים, בתי קפה וחנויות. נמשיך לביקור בפארק המצודה “הסיטאדלה” ונהנה גם מזמן חופשי בעיר.

היום החמישי

בסלו – אמפוריה בראווה המכונה – הוונציה של ספרד

יום טיול בבסלו היפה שהיא עיירת ימי ביניים ובאמפוריה בראווה המכונה “וונציה של ספרד”. נטייל ברחובות הראשיים וחלק הטיול נעשה באמצעות שייט בסירה.

היום השישי

חירונה – פיגראס ומוזיאון דאלי

יום מיוחד לפנינו, ניסע לעיר הקבלה, חירונה, נסייר בעיר העתיקה בין הסמטאות הצרות, נראה את החומות, הקתדרלה המרשימה ואת הרובע היהודי שהגיע לשיא פארו בתקופת הרמב”ן במאה ה 13. נמשיך לפיגארס ונבקר במוזיאון דאלי המיוחד, ונתרשם מעבודותיו של אמן הסוריאליזם סלבאדור דאלי.

היום השביעי

עיירות קוסטה בראווה

בבוקר נצא לחפשנצא לביקור ברצועת החוף הפראית – קוסטה בראווה, שמאופיינת בחופים קסומים, ועיירות נופש יפות. נבקר בבלאנס, עיירה המשלבת בין חדש לעתיק, נמשיך ליורט דל מאר, עיירה תוססת המושכת אליה תיירים רבים בשל חופיה הלבנים וים הטורקיז. את היום נסיים בביקור בטוסה דל מאר, אשר כונתה בפי מרק שאגל “גן העדן הכחול”.

היום השמיני

מונסראט – ברצלונה – תל אביב

ניסע למונסראט, “הר שיני המסור”. חלוקי נחל ענקיים המתנשאים לגובה של 1236 מטר, בעלי תצורות מיוחדות שעיצבו הרוח והגשם. על צלע ההר, מזדקר מנזר בנדיקטיני עתיק, המהווה מוקד עליה לרגל בשל פסל העץ של המדונה השחורה. אם יתאפשר עד למועד הטיסה נהנה מזמן פנוי, לביקורים, סיורים וקניות אחרונות . נארוז את המזוודות, החוויות והזיכרונות ובהתאם לשעת הטיסה נעבור לשדה התעופה של ברצלונה ונטוס ארצה. תם טיולינו הנפלא , להתראות בטיול הבא….

תאריך יציאה:

21.12.2021

לחזרה לעמוד הטיול – לחצו כאן >>
למגוון טיולי ארקיע HAPPY – לחצו כאן >>

$1,399

לאדם

לפרטים על הטיול למרוקו

לחצו ליצירת קשר
ופרטים נוספים

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

המחיר לאדם בחדר זוגי. כולל מזוודה עד 20 ק”ג.
מותנה במספר ימים. ארקיע רשאית לעצור/לשנות מבצע זה בכל עת. מספר המקומות מוגבל. ט.ל.ח.
הטיול כולל: טיסות ארקיע ישירות הלוך ושוב לספרד – ברצלונה, מיסי נמל ובטחון, 7 לילות במלונות מדרגת תיירות ראשונה ע”ב חצי פנסיון, אוטובוס תיירים ממוזג ומודרני לאורך כל ימי הטיול,
מלווה מקצועי דובר עברית מחברת ארקיע, תשר לנותני השרות בחו”ל.
סדר הימים אינו קבוע ויכול להשתנות בהתאם לצרכי הטיול.
לא כולל: בדיקות קורונה נדרשות, ביטוח אישי, תשר למלווה הקבוצה.
חבילת “ראש שקט” בתוספת של רק $89 לאדם – החזר כספי מלא במקרה של ביטול (בכפוף לתקנון)

תפריט נגישות