יאיר ברק

יאיר ברק

נשוי ואב ל-3 בנות, מתגורר בגני תקווה. 
לאחר קריירה ארוכה כקצין מקצועי ביחידה 8200, בעל משרד יעוץ לניהול פרויקטים.
מדריך ומלווה טיולים בחו”ל, מנחה סדנאות ומרצה בנושא טיולים, במגוון רחב של יעדים ונושאים. 
ה”אני מאמין” שלי: אני רואה במקצוע זה סוג של הגשמה אישית, שבאה מתוך אהבה גדולה לטיולים ולאנשים, ובמידה מסוימת גם סוג של שליחות בהיבט השורשים היהודים, ביעדים בהן אני מדריך. אני מדריך במגוון גדול של יעדים, בעיקר באירופה בדגש על איטליה אהבתי הגדולה.


ארז פייביש

ארז פייביש

נשוי ואב ל-2, מושבניק מטל שחר. קצין משטרה בגמלאות. במהלך 32 שנות שירות, מילאתי תפקידי פיקוד שונים, ביניהם: קצין הדרכה ארצי של מערך הרפואה וקצין זה”ב ארצי. למדתי הדרכת טיולים באוניברסיטת חיפה.
מומחה לאזור הבלקן: בולגריה, מקדוניה, סרביה, מונטנגרו וה”יער השחור”.
ה”אני מאמין” שלי: אתם באתם ליהנות ותפקידי לדאוג לכך שזה יקרה – והכי חשוב: Live, Love & Travel.


עודד אביטל

עודד אביטל

נשוי ואב ל-2, גר בגליל. בוגר מסלול “מדריכי טיולים בחו”ל”, לימודי חוץ, אוניברסיטת חיפה. 
ניסיון רב בטיולי משפחות ומבוגרים בוייטנאם, גרמניה והיער השחור, איטליה וסיציליה, הריביירה הצרפתית ופרובנס, וינה, ברטיסלבה, בודפשט, ורשה, יוון, שוויץ, קירגיסטן, אזרביז’ן וארה”ב. 
דובר עברית ואנגלית.
ה”אני מאמין” שלי: אני מודע לכוחו הרב של חיוך. אני מרבה לחייך.


יעקב מירון

יעקב מירון

נשוי ואב ל-2 בנות, בוגר הטכניון בלימודי שמאות וקורס מלווי קבוצות.
מלווה קבוצות מזה כ-20 שנה, לקהל הרחב ולמשפחות, במגוון יעדים: הולנד, בלגיה, צרפת – נורמנדי, עמק הלואר ודרום צרפת, סלובקיה, אוסטריה, איטליה, רומניה וגרמניה.
דובר אנגלית, רומנית ומעט צרפתית.
ה”אני מאמין” שלי: נתינת שירות אישי לנוסע, אמינות והדרכה מקצועית.


אבי לוי

אבי לוי

מדריך טיולים מאורגנים משנת 2009. בהשכלתו למד חשבונאות, היסטוריה ואמנות וקורס טיס אזרחי.
מלווה טיולים לקהל הרחב ומשפחות, ליעדים: קרואטיה, סלובניה, מונטנגרו, בולגריה, הריביירות האיטלקית והצרפתית, המדינות הבלטיות ולונדון.
דובר עברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית ובולגרית.
ה”אני מאמין” שלי: הנוסע תמיד יזכה לטיול, שינוהל במקצועיות ולהדרכה אמינה, עם המון יחס אישי. תמיד אנסה להעשיר את הטיול ולקחת את הנוסע “רובד אחד” עמוק יותר, אל מתחת לפני השטח של נבכי ההיסטוריה והתרבות המקומית וכל זאת… בהומור ומבלי להפוך את האוטובוס ל”אקדמיה על גלגלים”, עם סדר ואירגון, שיסגור טיול שכולו חוויה לנוסע.


סיגלית סרוגו

סיגלית סרוגו

נשואה ואמא ל-3. מדריכת טיולים, אוהבת אנשים ואת המקצוע שלי.
היעדים בהם אני מתמחה הם: איי ייון, רודוס, כרתים, קפריסין, סיציליה, בטומי, באקו, סרביה ועוד…
ה”אני מאמין” שלי: להישאר אני, להיות נעימה וסבלנית ובאותה מידה, להיות מקצועית ואסטרטיבית. לתת לנוסעים את הידע והמידע ולהעביר אליהם את אהבתי לאותה ארץ דרך הערים, האנשים והטעמים.


סמי אלבראנס

סמי אלבראנס

נשוי ואב ל-3, תושב מבשרת ציון. שירות מלא בצה”ל עד דרגת סא”ל (במיל.), בוגר תואר ראשון בשני תחומים מהאוניברסיטה העברית ובעל השכלה אקדמית לתואר שני בשני תחומים. בוגר השתלמויות רבות בהדרכה וליווי קבוצות בארץ ובחו”ל, עם ניסיון של מעל 20 שנה.
דובר עברית וצרפתית ברמה של שפת אם וכן שליטה באנגלית.
מדריך באירופה המערבית ובעיקר כל צרפת, היער השחור, אנגליה, שוויץ, הולנד, בלגיה, איטליה, ארה”ב, ברלין, פראג, בודפשט ומעט מרכז ודרום אמריקה.
ה”אני מאמין” שלי: אהבת הזולת. היה אדם ואל תעשה לאחרים, מה שאינך רוצה שיעשו לך. אל תשכח שנוסעיך באים ליהנות בטיול ומבקשים תמורה נאותה לכספם. זרום עם המטיילים, היה אסרטיבי, סבלני וסובלני ורגוע. הפגן ידע והומור והענק חוויה בלתי נשכחת למטייליך.


הראל פדר

הראל פדר

נשוי ואב ל-3. למדתי בעבר משפטים ומינהל עסקים, וכותב למגירה כאשר יש לי זמן חופשי. בוגר קורס מדריכים גיאוגרפיים, ומדריך טיולי עומק אל היעדים הנבחרים שלי, בדגש על מבטים ותובנות תרבותיות.
מדריך ביעדים: הודו ונפאל, בורמה ולאוס, אירלנד וסקוטלנד, סרדיניה וקורסיקה, ודרום וצפון איטליה.
ה”אני מאמין” שלי: להעביר למטיילים חוויה עשירה וצבעונית ולקחת אותם למסע תרבותי עמוק, דרך זוויות ראייה ייחודיות לכל יעד ויעד. מוטו בחיים: האמירה ההינדית “סאב-קוץ-מילגה” – הכל אפשרי.


אלכס שחר

אלכס שחר

נשוי, אב ל-4, סב ל-11 נכדים, גר בחיפה.
סא״ל במילואים. ריכזתי את מדור ״ידיעת הארץ״ בבה״ד 1 בקורסי קצינים.
מוסמך ״קורס מורי דרך״ מאוניברסיטת חיפה, מדריך טיולים בארץ ובחו״ל, משנת 1987.


צבי זק

צבי זק

מדריך טיולים לחו”ל כבר למעלה מ-15 שנים, מתוך אהבה כפולה: אהבה לטיולים בכלל, ובחו”ל בפרט, ואהבה עמוקה לאנשים.
מדריך קבוצות מגוונות, גילאים שונים וגדלים שונים של קבוצה, ליעדים: אירלנד, סרילנקה, מרוקו, איטליה, גאורגיה, ארמניה, וייטנאם, בולגריה, גרמניה, הונגריה, זנזיבר וטנזניה.


יגאל נוה

יגאל נוה

נשוי ואב ל-2. בוגר תואר שני בלימודי ארץ ישראל באוניברסיטת חיפה .לאחר קריירה ארוכת שנים של הדרכה וניהול לוגיסיקה במוסד כלכלי גדול.
האהבה הרבה לטיולים ולהדרכה, הביאו אותי להגשמת חלום – להיות מלווה קבוצות בחו”ל.
ה”אני מאמין” שלי: שאיפה לשירות, מקצועיות, אדיבות וסבלנות מושלמים. והיעד – לסיים כל טיול כשהנוסעים איתי מסכמים: “עברנו יחדיו חוויה מרגשת ומהנה”.


דדו יצחק

דדו יצחק

יליד חיפה, שירת בצנחנים. קצין גימלאי של משטרת ישראל, בתפקידי מודיעין ופיקוד. בוגר לימודי תואר ראשון של המזרח התיכון באוניברסיטת חיפה. מורה דרך מוסמך בארץ על ידי משרד התיירות. מדריך טיולים בחו”ל משנת 2007.
מדריך בארצות קפריסין, גאורגיה, ארמניה, אזרבייג’אן, איטליה, אירלנד, וייטנאם ומרוקו.
ה”אני מאמין” שלי: טיילו כמה שאתם יכולים, לאן שאתם יכולים, לכמה זמן שאתם יכולים, אנחנו לא אמורים לחיות את חיינו רק במקום אחד.


אלונה בוטל

אלונה בוטל

אם ל-3, עם ותק של 25 שנות עבודה בתחום התיירות.
מדריכת טיולים ליעדים: יוון, מלטה, קפריסין, הונגריה, מקדוניה, קרואטיה, מונטנגרו, צ’כיה, אוסטריה, גרמניה, שוויץ, רומניה, בולגריה והפיליפינים.
דוברת עברית, אנגלית וגרמנית.
ה”אני מאמין” שלי: אוהבת את עבודתי כמדריכה ובוחרת תמיד לחייך וליהנות מהרגע. מאירה למטיילים איתי, את היעד בו אנו מטיילים, חושפת בפניהם את הדברים המדהימים, שאחרים פשוט מפספסים.


אילן שיפרין

אילן שיפרין

בטיולים שלי, אני מוביל בעדנה ובחיוך את המטייל, באמצעות כל החושים, למחוזות מרתקים, שמתובלים בסיפורי המקומיים במדינות הביקור הקסומות שנבקר.
בוגר לימודי עיצוב בבצלאל, והמשך לימודי תקשורת וקולינריה בUCLA בארה״ב, בשילוב ניסיון מטיולים בעשרות מדינות במזרח הקרוב והרחוק, ובאירופה החדשה והישנה, הופכים את חווית הטיול להרמונית וייחודית.


מאיר פינטו

מאיר פינטו

מתגורר בשוהם, ואב ל-4 ילדים. בעל תואר ראשון בהיסטוריה וארכיאולוגיה, מאוניברסיטת ת”א, ותואר שני בתולדות האומנות, מאוניברסיטת נאפולי.
ניהלתי את בי”ס שדה מעלה אפרים בבקעה, ולימדתי בתיכון רמלה-לוד ואחד העם פ”ת. הכשרתי מאות מדריכים, במסגרת קורסים למדריכי טיולים לחו”ל.
מדריך טיולים לחו”ל מזה 39 שנה. מרצה בפני פורומים על טיולים, מדינות ותרבויות שונות. מדריך טיולים באיכות גבוהה ביותר, המותאמים לצרכים המשתנים של הלקוחות, בעל ניסיון בארגון טיולים ייחודים בעולם.
דובר שפות: אנגלית, איטלקית, צרפתית, עברית ומרוקאית.
מתמחה ביעדים: איטליה, מרוקו, צרפת, ארה”ב, קאריביים ספרד ותאילנד.


יוסי קופרברג

גר בראש העין. מרגיש ילד בנפשי ולכן מאוד מתחבר לילדים ואוהב טיולי משפחות.
מתמחה בטיולים ביער השחור ובסביבתו. בפארק אירופה אני איתכם על כל מתקני האקסטרים!
טיול איתי הוא חוויה יוצאת דופן ומלאת הרפתקאות, סיפורים, קניות וגם קצת הסטוריה על הדרך.
ה”אני מאמין” שלי: סבלנות וסובלנות – הם המפתח לטיול מוצלח.


תמר פלד רן

תמר פלד רן

אם ל-3 ומדריכה טיולים מאורגנים משנת 2008. בעלת תארים B.A בפסיכולוגיה, M.Ed במינהל חינוך.
מלווה טיולים לקהל הרחב ולמשפחות, ביעדים: סלובניה וקרואטיה, גאורגיה, אזיירביג’אן, נורבגיה, המדינות הבלטיות, הולנד, גרמניה, צרפת ובלגיה.
דוברת עברית, אנגלית וצרפתית.
ה”אני מאמין” שלי: לנוסע מגיע הטיול טוב ביותר. לקבל את המירב בנחת, הנאה וסיפוק. לאחר שנים רבות בהם שילבתי הדרכת טיולים עם עבודתי כגננת, מתמקדת כולי באהבתי הגדולה – לחזור למקומות מוכרים ואהובים בעולם, להכיר מקומות חדשים, להתרגש מהם ואז לגרום למטיילים לחוות ולהוקיר אותם כמוני. מאמינה בהתמדה, מקצוענות, יושר והרבה שמחת חיים.


זיו צ'רניחובסקי

זיו צ'רניחובסקי​

אב ל-3 ומדריך טיולים מאורגנים משנת 2006. בוגר תואר ראשון בכלכלה, של האוניברסיטה העברית בירושלים. בעל רקע של עבודה וקצונה בגופים בטחוניים.
מלווה טיולים לקהל הרחב ולמשפחות, ביעדים: הולנד, בלגיה, צרפת, ברצלונה, פורטוגל, וייטנאם, גיאורגיה, סלובניה, קוראטיה ונורבגיה.
דובר עברית, אנגלית ומעט צרפתית.
ה”אני מאמין” שלי: להיות בראש ובראשונה בן אדם. לגלות סבלנות וסובלנות. לתת שירות מקצועי ואמין. לשלב ידע עם הנאה.


לינדה שיין

לינדה שיין

אם ל-3 מחיפה. מדריכת טיולים מוסמכת משנת 2008. בוגרת החוג לאומנות במכללת שנקר ובאוניברסיטת חיפה, כולל היסטוריה כללית. בעלת תואר ראשון BA באומנות, מורה במשרד החינוך.
כתבתי ספר “המדריך השלם לטיולי משפחות פריז אמסטרדם”. 
מדריכת טיולים לקהל הרחב ולמשפחות. מומחית לצרפת על כל חבליה, איטליה, ספרד, אנדורה, מרוקו, רוסיה, פורטוגל, בלגיה, הולנד, גרמניה, מלטה, לונדון וסביבתה.
דוברת צרפתית שפת אם, אנגלית ועברית.
ה”אני מאמין” שלי: להדריך, תוך כדי שימת דגש להנאת המטייל כמטרה העיקרית שלי! המוטו שלי – לחיות את הרגע תוך כדי אהבת הבריות ואנושיות.


אורית פלדמן

אורית פלדמן

אני אוהבת אנשים וג’ינג’ית אנרגטית. מגיל צעיר אני חובבת טיולים בארץ ובעולם, מתעניינת בתרבויות שונות, היסטוריה, אמנות ואדריכלות, גיאוגרפיה, יין ואוכל. בעלת תואר M.A במנהל עסקים ותואר B.A בגיאוגרפיה וחינוך.
מלווה ומדריכת קבוצות לחו”ל משנת 1993. במקביל עבדתי בניהול פרוייקטים ותכנון כלכלי, בהוראת גיאוגרפיה ורכזת חינוך חברתי בתיכון.
מדריכה באהבה טיולי משפחות ומבוגרים, במערב אירופה, באיים הבריטיים ועוד.
ה”אני מאמין” שלי: לחוות בהנאה כל מסלול ולהפיק את המקסימום מהמקום: אנשים, אווירה, אוכל, תרבות, ידע, אטרקציות וחוויות שונות ובנוסף להרוויח את היתרונות בטיול מאורגן. תכנון זמנים מיטבי, ידע והתנסות בתחומים שונים, דאגה אישית לכל מטייל, אווירה נעימה בקבוצה והכרת חברים חדשים.


אברי רב-הון

אבי רב-הון

נשוי, אב ל-2 בנות וסב ל-6 נכדים. סא”ל (במיל.) בצה”ל, רו”ח ועו”ד, בעל משרד עורכי דין בעיר נשר, נשיא מועדון רוטרי כרמל בחיפה בשנים 2019-20.
מדריך טיולים מאז שנת 2010, ליעדים רבים, וביניהם: היער השחור, פראג, בודפשט, ברטיסלבה, וינה, פורטוגל, ארצות הריין והמדינות שלחופי הדנובה, וייטנאם ונורבגיה.
ה”אני מאמין” שלי: להעביר למטיילים את אהבתי למקומות בהם אני מדריך, ולגרום להם להתרגש יחד איתי, מנופים עוצרי נשימה ומתרבויות שונות, וזאת תוך סבלנות, סובלנות ודאגה לכל אחת ואחד מהמטיילים.


אייל חיניץ

אייל חיניץ

נשוי ואבא לטל ועדי, גר ברעננה. בוגר האוניברסיטה העברית. מורה דרך משנת 1990. מומחה לנושאי ירושלים, מדריך טיולי בוטיק ירושלמים לאורחי חברות מחו”ל ולישראלים בשם “חלון לירושלים”. אספן בלתי נלאה של טיפוסים ומקפיד על שפה עשירה ותקנית.
מטייל בארץ ובחו”ל ומשלב את האהבה לאנשים, עם אהבת השירות. כותב פוסטים באופן קבוע ומצלם בירושלים ובעולם בו אני פוגש.
מתמחה באיטליה רבתי, קרואטיה, סלובניה, בוסניה ומונטנגרו.


יוסי יעקובי

יליד ירושלים, מדריך חובשים ואחראי מרפאה בביה”ס לרפואה צבאית. בוגר מסלול הנדסאי מחשבים במכללת הדסה בירושלים. עבדתי במשך 37 שנים באגף החשב הכללי במשרד האוצר בירושלים. בשנת 1982 סיימתי קורס סוכני נסיעות במשרד התיירות ובשנת 1999 סיימתי קורס מלווי קבוצות. מדריך טיולי משפחות ואוכלוסיה בוגרת, ומשלב הנאה מהנופים, ההיסטוריה והאדריכלות המקומית.
מטייל במשך שנים ברחבי העולם, לעתים אני והתרמיל בלבד, ואף ביקרתי כשבועים בצפון קוריאה, ובעוד ארצות רבות, יפות, ומגוונות ברחבי הגלובוס.
מתמחה במדינות בנלוקס, צרפת, בלגיה, הולנד, גרמניה, פורטוגל ואזרבייג’אן.
ה”אני מאמין” שלי: החיים הם חוויה מדהימה ולכן צריך ליהנות מכל יום ומכל רגע. השליחות שלי היא להעביר למטיילים חוויה, ומעל לכל – אהבת היעד והשירות. “תן לאלף פרחים לפרוח, לכל אחד יש את היופי המיוחד שלו”.

לקבלת תכנית טיול

לקבלת תכנית טיול

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

תפריט נגישות
Scroll Up