fbpx


יאיר ברק

יאיר ברק

נשוי ואב ל-3 בנות, מתגורר בגני תקווה. 
לאחר קריירה ארוכה כקצין מקצועי ביחידה 8200, בעל משרד יעוץ לניהול פרויקטים.
מדריך ומלווה טיולים בחו”ל, מנחה סדנאות ומרצה בנושא טיולים, במגוון רחב של יעדים ונושאים. 
ה”אני מאמין” שלי: אני רואה במקצוע זה סוג של הגשמה אישית, שבאה מתוך אהבה גדולה לטיולים ולאנשים, ובמידה מסוימת גם סוג של שליחות בהיבט השורשים היהודים, ביעדים בהן אני מדריך. אני מדריך במגוון גדול של יעדים, בעיקר באירופה בדגש על איטליה אהבתי הגדולה.


ארז פייביש

ארז פייביש

נשוי ואב ל-2, מושבניק מטל שחר. קצין משטרה בגמלאות. במהלך 32 שנות שירות, מילאתי תפקידי פיקוד שונים, ביניהם: קצין הדרכה ארצי של מערך הרפואה וקצין זה”ב ארצי. למדתי הדרכת טיולים באוניברסיטת חיפה.
מומחה לאזור הבלקן: בולגריה, מקדוניה, סרביה, מונטנגרו וה”יער השחור”.
ה”אני מאמין” שלי: אתם באתם ליהנות ותפקידי לדאוג לכך שזה יקרה – והכי חשוב: Live, Love & Travel.


עודד אביטל

עודד אביטל

נשוי ואב ל-2, גר בגליל. בוגר מסלול “מדריכי טיולים בחו”ל”, לימודי חוץ, אוניברסיטת חיפה. 
ניסיון רב בטיולי משפחות ומבוגרים בוייטנאם, גרמניה והיער השחור, איטליה וסיציליה, הריביירה הצרפתית ופרובנס, וינה, ברטיסלבה, בודפשט, ורשה, יוון, שוויץ, קירגיסטן, אזרביז’ן וארה”ב. 
דובר עברית ואנגלית.
ה”אני מאמין” שלי: אני מודע לכוחו הרב של חיוך. אני מרבה לחייך.


אבי לוי

אבי לוי

מדריך טיולים מאורגנים משנת 2009. בהשכלתו למד חשבונאות, היסטוריה ואמנות וקורס טיס אזרחי.
מלווה טיולים לקהל הרחב ומשפחות, ליעדים: קרואטיה, סלובניה, מונטנגרו, בולגריה, הריביירות האיטלקית והצרפתית, המדינות הבלטיות ולונדון.
דובר עברית, אנגלית, צרפתית, ספרדית ובולגרית.
ה”אני מאמין” שלי: הנוסע תמיד יזכה לטיול, שינוהל במקצועיות ולהדרכה אמינה, עם המון יחס אישי. תמיד אנסה להעשיר את הטיול ולקחת את הנוסע “רובד אחד” עמוק יותר, אל מתחת לפני השטח של נבכי ההיסטוריה והתרבות המקומית וכל זאת… בהומור ומבלי להפוך את האוטובוס ל”אקדמיה על גלגלים”, עם סדר ואירגון, שיסגור טיול שכולו חוויה לנוסע.


סיגלית סרוגו

סיגלית סרוגו

נשואה ואמא ל-3. מדריכת טיולים, אוהבת אנשים ואת המקצוע שלי.
היעדים בהם אני מתמחה הם: איי ייון, רודוס, כרתים, קפריסין, סיציליה, בטומי, באקו, סרביה ועוד…
ה”אני מאמין” שלי: להישאר אני, להיות נעימה וסבלנית ובאותה מידה, להיות מקצועית ואסטרטיבית. לתת לנוסעים את הידע והמידע ולהעביר אליהם את אהבתי לאותה ארץ דרך הערים, האנשים והטעמים.


סמי אלבראנס

סמי אלבראנס

נשוי ואב ל-3, תושב מבשרת ציון. שירות מלא בצה”ל עד דרגת סא”ל (במיל.), בוגר תואר ראשון בשני תחומים מהאוניברסיטה העברית ובעל השכלה אקדמית לתואר שני בשני תחומים. בוגר השתלמויות רבות בהדרכה וליווי קבוצות בארץ ובחו”ל, עם ניסיון של מעל 20 שנה.
דובר עברית וצרפתית ברמה של שפת אם וכן שליטה באנגלית.
מדריך באירופה המערבית ובעיקר כל צרפת, היער השחור, אנגליה, שוויץ, הולנד, בלגיה, איטליה, ארה”ב, ברלין, פראג, בודפשט ומעט מרכז ודרום אמריקה.
ה”אני מאמין” שלי: אהבת הזולת. היה אדם ואל תעשה לאחרים, מה שאינך רוצה שיעשו לך. אל תשכח שנוסעיך באים ליהנות בטיול ומבקשים תמורה נאותה לכספם. זרום עם המטיילים, היה אסרטיבי, סבלני וסובלני ורגוע. הפגן ידע והומור והענק חוויה בלתי נשכחת למטייליך.


טלי ינאי

פצצת אנרגיה תושבת מושב גבע הכרמל! חיה ונושמת טבע , חופש , טיולים, תרבות וספורט..מורה לחינוך גופני ומדריכת ספורט למעלה מ30 שנה (פילטיס, יוגה, אופניים ועוד). שופטת תחרויות אתלטיקה וטריאתלון. מזה שנים מדריכת טיולים ביעדים ברחבי אירופה; צרפת, ספרד,רומניה,הולנד, בלגיה , גרמניה ולפלנד…חורשת את הארץ לרוחבה ולאורכה ומביאה איתי כיף לכל מקום… האני מאמין שלי: להדריך באהבה ולהיות בסקרנות ותנועה תמיד


אסי ארביב לב

תושבת נתניה. בוגרת תואר ראשון במדרשה לאמנות בית ברל. בוגרת תואר שני בחינוך חברתי באוניברסיטת בר אילן. מנחה סדנאות יצירה להעצמה אישית וקהילתית בדגש על רב תרבותיות מורת דרך מוסמכת בארץ ומדריכה בחו”ל ביעדים: הודו, סרי לנקה, איטליה, המדינות הבלטיות ועוד… ה”אני מאמין” שלי: “למה אתם הולכים ? כדי שתוכלו לראות את המקום שממנו באתם עם עיניים חדשות וצבעים נוספים… לחזור למקום בו התחלת זה לא אותו דבר כמו שלא לעזוב לעולם”. טרי פראצ’ט


חיים קוזניץ

סוד ההצלחה של טיול מאורגן, כזה שכשאתם חוזרים הביתה משאיר לכם טעם של ״עוד״, תלוייה במסלול שיהיה מעניין, היא תלוייה ברמת בתי המלון שיהיו טובים, היא גם תלויה ברמת האוטובוס שיהיה נקי וחדיש ושהנהג יהיה אדיב, אבל בראש ובראשונה הצלחת טיול תלוייה במישרין ברמת ההדרכה ובמדריך/ה. כי מדריך ידען, חייכן, סבלני, אנושי, בעל חוש הומור ואוהב אדם גורם לנו לחוויה נהדרת – וכאלה הם כל מדריכי ארקיע.

אנו בוחרים אותם/ן בקפידה, כי חשוב לנו שהנוסעים שלנו, אתם, תחזרו מרוצים ושתרצו לטייל איתנו שוב גם בטיול הבא. 

כמו שאנחנו בוחרים את המדריכים, כך אנו בוחרים גם את מסלולי הטיול שלנו. אין בהם ״אותיות קטנות״ שלא שמים לב אליהן, אין ימים חופשיים, אין כניסות בתוספת תשלום ואין הפתעות לרעה.

 

להתראות בטיולי ארקיע,

חיים קוזניץ, 

מנהל מחלקת הטיולים המאורגנים 


אלכס שחר

אלכס שחר

נשוי, אב ל-4, סב ל-11 נכדים, גר בחיפה.
סא״ל במילואים. ריכזתי את מדור ״ידיעת הארץ״ בבה״ד 1 בקורסי קצינים.
מוסמך ״קורס מורי דרך״ מאוניברסיטת חיפה, מדריך טיולים בארץ ובחו״ל, משנת 1987.


צבי זק

צבי זק

מדריך טיולים לחו”ל כבר למעלה מ-15 שנים, מתוך אהבה כפולה: אהבה לטיולים בכלל, ובחו”ל בפרט, ואהבה עמוקה לאנשים.
מדריך קבוצות מגוונות, גילאים שונים וגדלים שונים של קבוצה, ליעדים: אירלנד, סרילנקה, מרוקו, איטליה, גאורגיה, ארמניה, וייטנאם, בולגריה, גרמניה, הונגריה, זנזיבר וטנזניה.


דדו יצחק

דדו יצחק

יליד חיפה, שירת בצנחנים. קצין גימלאי של משטרת ישראל, בתפקידי מודיעין ופיקוד. בוגר לימודי תואר ראשון של המזרח התיכון באוניברסיטת חיפה. מורה דרך מוסמך בארץ על ידי משרד התיירות. מדריך טיולים בחו”ל משנת 2007.
מדריך בארצות קפריסין, גאורגיה, ארמניה, אזרבייג’אן, איטליה, אירלנד, וייטנאם ומרוקו.
ה”אני מאמין” שלי: טיילו כמה שאתם יכולים, לאן שאתם יכולים, לכמה זמן שאתם יכולים, אנחנו לא אמורים לחיות את חיינו רק במקום אחד.


אילן שיפרין

אילן שיפרין

בטיולים שלי, אני מוביל בעדנה ובחיוך את המטייל, באמצעות כל החושים, למחוזות מרתקים, שמתובלים בסיפורי המקומיים במדינות הביקור הקסומות שנבקר.
בוגר לימודי עיצוב בבצלאל, והמשך לימודי תקשורת וקולינריה בUCLA בארה״ב, בשילוב ניסיון מטיולים בעשרות מדינות במזרח הקרוב והרחוק, ובאירופה החדשה והישנה, הופכים את חווית הטיול להרמונית וייחודית.


מאיר פינטו

מאיר פינטו

מתגורר בשוהם, ואב ל-4 ילדים. בעל תואר ראשון בהיסטוריה וארכיאולוגיה, מאוניברסיטת ת”א, ותואר שני בתולדות האומנות, מאוניברסיטת נאפולי.
ניהלתי את בי”ס שדה מעלה אפרים בבקעה, ולימדתי בתיכון רמלה-לוד ואחד העם פ”ת. הכשרתי מאות מדריכים, במסגרת קורסים למדריכי טיולים לחו”ל.
מדריך טיולים לחו”ל מזה 39 שנה. מרצה בפני פורומים על טיולים, מדינות ותרבויות שונות. מדריך טיולים באיכות גבוהה ביותר, המותאמים לצרכים המשתנים של הלקוחות, בעל ניסיון בארגון טיולים ייחודים בעולם.
דובר שפות: אנגלית, איטלקית, צרפתית, עברית ומרוקאית.
מתמחה ביעדים: איטליה, מרוקו, צרפת, ארה”ב, קאריביים ספרד ותאילנד.


זוהר בנודיס

נשואה, אם ל-2 ומדריכת טיולים מ-2013. בעלת תואר M.A בחינוך. היעדים בהם אני מדריכה משפחות וקהלים אחרים הם: איטליה, ערי הדנובה, הרי הטטרה, צ’כיה והיער השחור. שפות: עברית ואנגלית.
המוטו שלי בטיולים הוא הפקת הנאה באמצעות כל החושים, דאגה לנוסעים והקניית ידע רלוונטי באתרים. לאחר שעבדתי כגננת 25 שנים ושילבתי את אהבתי לתחום הטיולים, אני מתמקדת כיום רק בטיולים ומתרגשת ביחד עם המטיילים מנופים, אתרים קסומים וחוויות חדשות. מאמינה ביחס אישי, סובלנות ומקצוענות


יניב שלום

נשוי ואב ל3 בנות, מתגורר בגדרה. לאחר שירות ארוך ומהנה של 25 שנים כקצין בחיל הים , בחרתי להמשיך ולעסוק בתחום שאהוב עלי מאוד- טיולים והדרכה. אני מורה דרך- בוגר” בית ברל “, מדריך מגוון קבוצות של ישראלים ותיירים . מלווה קבוצות בחו”ל משנת 2010 ליעדים שונים באירופה, בגיאורגיה ובויאטנאם. הטיול הינו חוויה. כמדריך אני מעצים את החוויה דרך התרבות, הטעמים, המוסיקה המקומית ועוד, במקצועיות, אדיבות, סבלנות רבה וחיוך תמידי.


תמר פלד רן

תמר פלד רן

אם ל-3 ומדריכה טיולים מאורגנים משנת 2008. בעלת תארים B.A בפסיכולוגיה, M.Ed במינהל חינוך.
מלווה טיולים לקהל הרחב ולמשפחות, ביעדים: סלובניה וקרואטיה, גאורגיה, אזיירביג’אן, נורבגיה, המדינות הבלטיות, הולנד, גרמניה, צרפת ובלגיה.
דוברת עברית, אנגלית וצרפתית.
ה”אני מאמין” שלי: לנוסע מגיע הטיול טוב ביותר. לקבל את המירב בנחת, הנאה וסיפוק. לאחר שנים רבות בהם שילבתי הדרכת טיולים עם עבודתי כגננת, מתמקדת כולי באהבתי הגדולה – לחזור למקומות מוכרים ואהובים בעולם, להכיר מקומות חדשים, להתרגש מהם ואז לגרום למטיילים לחוות ולהוקיר אותם כמוני. מאמינה בהתמדה, מקצוענות, יושר והרבה שמחת חיים.


ליאור מחל

אם למאור ואוריה מעמק יזרעאל, מדריכת טיולים מוסמכת מזה עשור שנים ביעדים :רומניה , גיאורגיה ,קרואטיה וסלובניה. בוגרת אוניברסיטת חיפה בצרפתית ובאנגלית ובאוניברסיטאות Faculte de Lettres שבניס ,סורבון שבפריס וב UCLA. מגיעה מתחום ההדרכה ,החינוך והניהול. בלוס אנג’לס שמשתי כמורה ומנהלת ביס”כעשור שנים ובארץ, קרוב ל 20 שנה. דוברת :עברית .רומנית ,אנגלית וצרפתית על בוריהן. ה”אני מאמין ” שלי : לבחור מתוך אהבה ושליחות את הבחירה שלך בעיסוקך ולעבוד בו מתוך אותה אהבה. להאיר את הדרך למטיילים בנועם ,נימוס , הבנה והמון סבלנות ולגבש את הקבוצה למשפחה אחת גדולה ומאוחדת. למלא את ההדרכה בספורים אותנתיים ומקורות ידע שנרכשו מהמקומיים ולהנחיל אותם באהבה, מקצועיות וענין. וכל זאת לרכישת חוויה בלתי נשכחת ולחזרת הנוסעים שוב ושוב ליעדים שונים בהם אני מדריכה.


מירי צח

נשואה ואם לבת. מתגוררת בקרית אונו. בעלת תואר שני בתולדות האמנות וארכיאולוגיה. מרצה לתולדות האמנות במכללת בית ברל ובמסגרות נוספות כולל קורסים של מורי דרך ומלווי קבוצות. יעדי ההדרכה שלי מתרכזים במערב אירופה ובעיקר סביב אגן הים התיכון שהוא עבורי מרכז העולם ומחוז תמידי להתרגשות וגעגוע. מקום של תרבויות מופלאות, אמנות ונופים שהמסע בהם לעולם אינו נגמר. איטליה, סיציליה, סרדיניה, קורסיקה צרפת, יוון תורכיה. הטיול בשבילי הוא חוויה תרבותית מרגשת אותה אני חולקת עם המטיילים תוך דאגה, תשומת לב והקשבה.


זיו צ'רניחובסקי

זיו צ'רניחובסקי​

אב ל-3 ומדריך טיולים מאורגנים משנת 2006. בוגר תואר ראשון בכלכלה, של האוניברסיטה העברית בירושלים. בעל רקע של עבודה וקצונה בגופים בטחוניים.
מלווה טיולים לקהל הרחב ולמשפחות, ביעדים: הולנד, בלגיה, צרפת, ברצלונה, פורטוגל, וייטנאם, גיאורגיה, סלובניה, קוראטיה ונורבגיה.
דובר עברית, אנגלית ומעט צרפתית.
ה”אני מאמין” שלי: להיות בראש ובראשונה בן אדם. לגלות סבלנות וסובלנות. לתת שירות מקצועי ואמין. לשלב ידע עם הנאה.


לינדה שיין

לינדה שיין

אם ל-3 מחיפה. מדריכת טיולים מוסמכת משנת 2008. בוגרת החוג לאומנות במכללת שנקר ובאוניברסיטת חיפה, כולל היסטוריה כללית. בעלת תואר ראשון BA באומנות, מורה במשרד החינוך.
כתבתי ספר “המדריך השלם לטיולי משפחות פריז אמסטרדם”. 
מדריכת טיולים לקהל הרחב ולמשפחות. מומחית לצרפת על כל חבליה, איטליה, ספרד, אנדורה, מרוקו, רוסיה, פורטוגל, בלגיה, הולנד, גרמניה, מלטה, לונדון וסביבתה.
דוברת צרפתית שפת אם, אנגלית ועברית.
ה”אני מאמין” שלי: להדריך, תוך כדי שימת דגש להנאת המטייל כמטרה העיקרית שלי! המוטו שלי – לחיות את הרגע תוך כדי אהבת הבריות ואנושיות.


אברי רב-הון

אבי רב-הון
נשוי, אב ל-2 בנות וסב ל-6 נכדים. סא”ל (במיל.) בצה”ל, רו”ח ועו”ד, בעל משרד עורכי דין בעיר נשר, נשיא מועדון רוטרי כרמל בחיפה בשנים 2019-20. מדריך טיולים מאז שנת 2010, ליעדים רבים, וביניהם: היער השחור, פראג, בודפשט, ברטיסלבה, וינה, פורטוגל, ארצות הריין והמדינות שלחופי הדנובה, וייטנאם ונורבגיה. ה”אני מאמין” שלי: להעביר למטיילים את אהבתי למקומות בהם אני מדריך, ולגרום להם להתרגש יחד איתי, מנופים עוצרי נשימה ומתרבויות שונות, וזאת תוך סבלנות, סובלנות ודאגה לכל אחת ואחד מהמטיילים.


יורם מרגלית

נשוי ואב לשלושה, מתגורר בראשון לציון ובן למשפחה ותיקה בעיר. מדריך ומלווה טיולים בחול משנת 1992. ניסיון במגוון רחב של יעדים : המדינות הבלטיות, הסקנדינביות , מזרח אירופה ומרכז אירופה. יעדים נוספים תאילנד, סין, הודו וארה”ב. בחיי המקצועיים – תחנת הרדיו גלי צה”ל. לימודי תעודה בתקשורת ומשפטים. טיולים משלבים אהבה, ללמוד וללמד על תרביות שונות והיסטוריה של המדינות. שמח לראות אנשים נהנים, מחייכים ומתרחקים לפרק זמן משגרת חייהם ומחויבויותיהם השוטפים. מקדיש תשומת לב, קשבות אישית וכבוד לכל אחד מחברי הקבוצה, מבוגרים כצעירים. החוויה שתישאר לזיכרון המטיילים כשהם מסיימים את הטיול ילווה אותם זמן רב.

לקבלת תכנית טיול

לקבלת תכנית טיול

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

תפריט נגישות