fbpx

טיול נשים לאמירויות תכנית

7 ימים על בסיס אירוח לינה וארוחת בוקר ושתי ארוחות ערב.

היום הראשון

תל אביב – דובאי – אבו דאבי

היום השני

אבו דאבי

הבוקר נבקר בארמון הנשיאותי הפעיל של אבו דאבי – קאסר אל ווטן (Qasr Al Watn), כאן בארמון המרהיב הזה מתכנסים שליטי האמירויות לישיבות משותפות הממחישות את מדיניותו של שייח זייד בן סולטאן אל-נחיאן, נשיא איחוד האמירויות הראשון, הדוגלת בדיאלוג ופתיחות תרבותית. נמשיך לביקור במוזיאון הלובר באבו דאבי (Louvre Abu Dhabi), הנמצא באי סעדיית .המוזיאון הוקם בשותפות חסרת תקדים לחילופי תרבויות בין צרפת לאיחוד האמירויות. נמשיך ונסייר במסגד הגדול של השייח זייד (Sheikh Zayed Grand Mosque), לעת ערב נחזור למלוננו.

היום השלישי

דובאי

הבוקר נחזור לדובאי, נפתח בשופינג בקניון איבן באטוטה המציג על קירותיו את מסעותיו של איבן באטוטה במאה ה13. נעלה ל the view at the palm- תצפית על “הפלא השמיני של העולם” – איי הדקל (Palm Islands). המקום, שילוב של הנדסה ודמיון, נראה אפילו מהחלל!! גזע הדקל, המכונה מייל הזהב (The golden mile) משתרע על פני 60,000 מ”ר ומכיל דירות יוקרה, מסעדות ומאות חנויות בוטיק המשקיפות אל מי המפרץ, נקנח את הערב ב”פוינט”, נראה את מלון אטלנטיס המפואר היושב ב”צמרת” הדקל, ונצפה במופע מזרקות מרהיב, במזרקת הדקלים שהוכתרה כמזרקה הגדולה ביותר בעולם. המזרקה מורכבת משתי פלטפורמות ענקיות היכולות להטיס סילוני מים לגובה של 105 מטר עם 3000 נורות לד צבעוניות בשטח של 7327 מ”ר. כל זאת לצלילי מוזיקה. – לינה בדובאי.

היום הרביעי

דובאי

היום ננוע בין החדש לישן, נפתח את הבוקר בתצפית מהקומה ה124 של המבנה הגבוה בעולם: בורג’ חליפה (Burj Khalifa), המגדל הינו חלק משכונה גדולה ומודרנית הכוללת גם את קניון דובאי. משם נשים פעמינו לאל פאהידי-באסטקיה האזור העתיק ביותר בעיר ובו נולד השייח’ מוחמד בן ראשד אל מכתום- שליט דובאי הנוכחי. נפליג במונית המסורתית- סירת אברה אל צידו השני של הקריק אל שווקי הטקסטיל, הזהב, התבלינים והבשמים שהיו השווקים המסורתיים בסחר העתיק של דובאי. נשוטט בסמטאות ונבקר בחנויות קטנות ומעניינות. נבקר במוזיאון הנשים הממוקם בביית אל באנת (Bait Al Banat) – המאפשר לנו מסע מרתק בזמן ומבט על נשות האמירויות שמילאו תפקיד בעיצוב ההיסטוריה העשירה של דובאי ושל האומה – וממשיכות לעורר השראה בעתיד האזור. לפני שנשוב למלון נעצור לביקור מרהיב בגארדן גלואו- עשרות מייצגים מוארים העוצרים את הנשימה. נשוב למלוננו ללינה.

היום החמישי

גן הפרחים – אקספו – גלובל וילאג’

נפתח את הבוקר בגן הנס של דובאי, ( ( mircle garden גן פרחים בלב המדבר שהושק ביום האהבה בשנת 2013 ומשתרע על פני 72,000 מ”ר, מה שהופך אותו לגן הפרחים הטבעי הגדול בעולם הכולל מעל 50 מיליון פרחים וכ -250 מיליון צמחים. לאחר שעינינו ישבעו מהמראות לא נחמיץ את ההזדמנות הנדירה לבקר באקספו המתקיים אחת לארבע שנים והפעם בדובאי. לקינוח היום נבקר בכפר הגלובלי, המשלב תרבויות של 90 מדינות מרחבי העולם במקום אחד. לינה בדובאי.

היום השישי

הנסיכות שארג’ה – חוויה מדברית

היום נבקר בעיר שארג’ה (Sharjah) בירת אמירות שארג’ה השכנה של דובאי. האמירות נקראת לעיתים ‘פנינת המפרץ’, אנו נראה את מסגד המלך פייסל הגרנדיוזי ונבקר במבנה המיוחד של השוק הכחול. במוזיאון האסלאם נכיר את תרבות האסלאם וההמצאות הרבות שהשפיעו על חיי כולנו. אחר הצהריים , לאחר שובנו לדובאי נצא לחוויה המדברית של דובאי, נצפה בשמש השוקעת תוך נסיעה ברכבי שטח 44x בשמורה החולית במדבר . נגיע למחנה בסגנון בדואי מסורתי ונישאר לחגוג את הערב האחרון בטיולינו בארוחת ערב טעימה בסגנון BBQ. תוך צפייה במופעים שונים. לאחר תצפית כוכבים מרהיבה בשמי המדבר, נשוב למלוננו.

היום השביעי

דובאי – תל אביב

בבוקר נצא לחפש מציאות בקניון האאוטלט ולעת צהריים נפרד מדובאי המסחררת בעצב, נארוז את הקניות והזכרונות ונצא לשדה התעופה הבינלאומי לטיסתינו הביתה.

תאריכי יציאה:

8.02.2022 | 8.03.2022

לחזרה לעמוד הטיול – לחצו כאן >>
למגוון טיולי ארקיע HAPPY – לחצו כאן >>

$1,399

לאדם

לפרטים על הטיול למרוקו

לחצו ליצירת קשר
ופרטים נוספים

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

המחיר לאדם בחדר זוגי. כולל מזוודה עד 20 ק”ג.
מותנה במספר ימים. ארקיע רשאית לעצור/לשנות מבצע זה בכל עת. מספר המקומות מוגבל. ט.ל.ח.
הטיול כולל: טיסות ארקיע ישירות הלוך ושוב לדבואי, מיסי נמל ובטחון, 6 לילות במלונות מדרגת תיירות ראשונה ע”ב לינה וארוחת בוקר ושתי ארוחות ערב, אוטובוס תיירים ממוזג ומודרני לאורך כל ימי הטיול,
מלווה מקצועי דובר עברית מחברת ארקיע, תשר לנותני השרות בחו”ל.
סדר הימים אינו קבוע ויכול להשתנות בהתאם לצרכי הטיול.
לא כולל: בדיקות קורונה נדרשות, ביטוח אישי, תשר למלווה הקבוצה.
חבילת “ראש שקט” בתוספת של רק $89 לאדם – החזר כספי מלא במקרה של ביטול (בכפוף לתקנון)6

תפריט נגישות