fbpx

דובאי והאמירויות תכנית

7 ימים על בסיס אירוח לינה וארוחת בוקר

היום הראשון

תל אביב – דובאי

לאחר הנחיתה בשדה התעופה של דובאי נהנה מסיור פנורמי בדובאי ונצפה נעשה את דרכנו ללילה הראשון במלוננו.

היום השני

דובאי העתיקה

נתחיל את היכרותנו עם דובאי בבורג’ חליפא ונעלה לתצפית מדהימה מגובה הקומה 124-125 על הנוף המדהים של דובאי כולה. מכאן נעבור לחלק העתיק של דובאי , באזור הבסטאקייה ובו שלל גלריות אמנות , בתי הקפה ומסעדות מסורתיות. נמשיך לביקור במוזיאון אל שינדאגה הנמצא לגדת נחל דובאי (הקריק) ההיסטורי, ומספר בגאווה את הסיפור של העבר והמסורות המכובדות של האומה. ומוביל את המבקרים במסלול ההתפתחות הדרמטית של האזור לאורך מאות שנים. אשר. נחצה את נהר דובאי ב”מונית” על המים הנקראת “אברה” ונגיע לחלק של העיר הנקרא “דיירה” בו נבקר בשוק התבלינים ובשוק הזהב המפורסמים. בערב נצא לצפות במופע המזרקות המרהיב.

היום השלישי

אל עין

היום ניסע ל אל-עין שפרוש שמה הוא”המעיין”. אל עין היא עיר השוכנת במזרחו של איחוד האמירויות הערביות. נבקר במוזיאון אל עין , מוזיאון אשר מנגיש את תרבות החיים הבדואית. מוזיאון אל עין שוכן בארמונו לשעבר של שליט האמירויות בעבר. נבקר בשוק הגמלים הגדול באזור ונגיע לגבעת “ג’בל חפיט” עם הנוף עוצר הנשימה נפעמים ומרוצים נחזור לדובאי ונבקר בגן הקסום “Miracle Garden” שהוא”נס באמצע המדבר” , גן הפרחים הגדול בעולם שנמצא בדובאי. חוויה מדהימה מלאה בריחות ואינסוף צבעים. מיליוני מינים של צמחים, עצים ופרחים פורחים כאן במלוא הדרם ומוצגים בצורות, פסלים ודמויות, שיגרמו לכם לעצור ולהתבונן במשך דקות ארוכות.

היום הרביעי

הנסיכות שארג’ה – ספארי ברכבי שטח כולל חפלה

את יומנו זה נקדיש לנסיכות שארג’ה , בירת התרבות של העולם הערבי. נבקר במוזיאון שארג’ה לתרבות האיסלאם אשר שוכן בליבה ההיסטורי של שארג’ה ובעברו היה השוק המרכזי המקורה. נבקר בשוק המרכזי והמדהים אשר ידוע בשמו “השוק הכחול”. נסיים את ביקורנו בשארג’ה ונעשה את דרכנו לדובאי. בערב נצא לביקור בכפר הגלובאלי.

היום החמישי

דובאי המודרנית – טיול ג’יפים במדבר

לאחר ארוחת בוקר והתארגנות במלון נעשה צ’ק אאוט ונפרד לשלום ממלוננו. נעבור לחלק המודרני של דובאי ונצפה במלון היוקרה הבנוי על אי מלאכותי, ה”בורג’ אל ערב”. נמשיך לעבר אי התמרים ומתחנת הרכבת נצא לסיבוב ברכבת על אי התמרים, נסיעה שתאפשר לנו לצפות במלוא הדרו של האי היפה מעשה ידי אדם. נגיע למרינה של דובאי לצילומים יפים למזכרת של הנוף המדהים הנפרש לעינינו. הגיע הזמן להכניס את דובאי למסגרת. נבקר באתר “המסגרת של דובאי” המכניס את נופי העיר המודרנית ועתיקה למסגרת מוזהבת בגובה 150 מטרים וגורמת לנופי העיר להיראות כמו בתמונה ממוסגרת. אחר הצהריים נצא לטיול ספארי מדברי מדהים רכוב על רכבי שטח במרבדי חול אינסופיים ודיונות חוליות .עם השקיעה נגיע למאהל בדואי מסורתי ונהנה בחפלה בדואית מסורתית הכוללת ארוחת ברבקיו ושלל חוויות אותנטיות. מרוצים ושבעים נשוב למלוננו בדובאי.

היום השישי

אבו דאבי

היום ניסע לנסיכות אבו דאבי. לאחר ארוחת הבוקר נצא לסייר ולהכיר את אבו דאבי ונתחיל את הסיור בביקור במוזיאון מורשת הכפר (Heritage Village) המשחזר את חיי היומיום של הבדואים. נשוטט בין סדנאות האומנים, בתי המלאכה המסורתיים וחנויות המזכרות ונתרשם מסירות הדייג והמסחר האופייניות. נחלוף בנסיעה לאורך הטיילת בדרכנו לביקור במוזיאון הלובר, שהקמתו היא פרי הסכם בין ממשלת צרפת ואיחוד האמירויות. במוזיאון מוצגות יצירות אמנות בינלאומיות שנרכשו בשנים האחרונות ונאספו מרחבי העולם, כולל כתבי יד וחפצים בעלי משמעות היסטורית, תרבותית אוניברסלית. המוזיאון מייצג את הקשר בין התרבויות במטרה להמחיש את החוויה האנושית המשותפת המתעלה מעבר למיקום הגאוגרפי, להיסטוריה המקומית, לדת וללאום. נעמוד על העיצוב האדריכלי הייחודי הנותן פרשנות לאלמנטים של האדריכלות האסלאמית ונראה כמו צף מעל פני המים. אחר הצהריים נבקר במסגד שייח’ זאיד, אחד מעשרת המסגדים הגדולים והמפוארים בעולם, שבו יותר מאלף עמודים הנושאים 82 כיפות. מנורות מצופות זהב מאירות אל החלל העצום המכיל 40 אלף מאמינים המתפללים על שטיח עבודת היד הגדול בעולם עליו עמלו מאות אומנים במשך כשנה. המסגד משתרע על שטח של יותר מ-30 דונמים וכולל גנים ובריכות מים, כמו גם קברו של זאיד בן סולטאן אל נהיאן מייסד האמירות.

היום השביעי

דובאי – תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נפרד ממלוננו , נהנה מזמן פנוי לבילוי והשלמת קניות ובהתאם לשעת הטיסה נעשה את דרכנו לטיסה חזרה ארצה. תם טיולנו המושלם, נתראה בטיול הבא.

תאריכי יציאה:

13.12.2021 | 17.1.2022

לחזרה לעמוד הטיול – לחצו כאן >>

למגוון טיולי ארקיע HAPPY – לחצו כאן >>

$1,359

לאדם

לפרטים על הטיול לדובאי והאמירויות

לחצו ליצירת קשר
ופרטים נוספים

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

המחיר לאדם בחדר זוגי. כולל מזוודה עד 20 ק”ג.
מותנה במספר ימים. ארקיע רשאית לעצור/לשנות מבצע זה בכל עת. מספר המקומות מוגבל. ט.ל.ח.
הטיול כולל: טיסות ארקיע ישירות הלוך ושוב לדבואי, מיסי נמל ובטחון, 6 לילות במלונות מדרגת תיירות ראשונה ע”ב לינה וארוחת בוקר ושתי ארוחות ערב, אוטובוס תיירים ממוזג ומודרני לאורך כל ימי הטיול,
מלווה מקצועי דובר עברית מחברת ארקיע, תשר לנותני השרות בחו”ל.
סדר הימים אינו קבוע ויכול להשתנות בהתאם לצרכי הטיול.
לא כולל: בדיקות קורונה נדרשות, ביטוח אישי, תשר למלווה הקבוצה.
חבילת “ראש שקט” בתוספת של רק $89 לאדם – החזר כספי מלא במקרה של ביטול (בכפוף לתקנון)6

תפריט נגישות