fbpx

דובאי והאמירויות - תוכנית

6 ימים על בסיס אירוח לינה וא. בוקר, כולל ארוחת ברביקיו וטיול ג'יפים​

היום הראשון

תל אביב – דובאי

לאחר הנחיתה בשדה התעופה של דובאי נעשה את דרכנו ללילה הראשון במלוננו.

היום השני

דובאי העתיקה

נתחיל את היכרותנו עם דובאי בבורג’ חליפא ונעלה לתצפית מגובה הקומה 124-125 של הנוף המדהים של דובאי כולה. מכאן נעבור לחלק העתיק של דובאי , ב-לאזור הבסטאקייה שגדוש בגלריות אמנות , בתי הקפה ומסעדות מקומיות נמשיך לביקור במוזיאון דובאי שנמצא במבצר אל-פהידי בן ה-150 שנים. במוזיאון תצוגה המציגה את ההיסטוריה של דובאי והתפתחותה. נחצה את נהר דובאי ב”מונית סירה” הנקראת “אברה” ונגיע לאיזור “דיירה” ונבקר בשוק התבלינים ובשוק הזהב המפורסמים. בערב נצא לצפות במופע המזרקות המרהיב.

היום השלישי

דובאי המודרנית

לאחר ארוחת בוקר נעבור לחלק המודרני של דובאי ונצפה במלון היוקרה הבנוי על אי מלאכותי , ה”בורג’ אל ערב”. נמשיך לאי התמרים וניסע עם רכבת לאי התמרים , נסיעה שתאפשר לנו לגלות את יופיו של האי שהוא כולו מעשה ידי אדם. נעצור במרינה לצילומים יפים על רקע הנוף המדהים הנפרש לעינינו. הגיע הזמן ‘להכניס את דובאי’ למסגרת: נבקר באתר “המסגרת של דובאי” המכניס למעשה את נופי העיר המודרנית ועתיקה למסגרת מוזהבת ענקית וגורם לנופי העיר להיראות כמו בתמונה ממוסגרת. נמשיך לביקור בגן הפרחים המפורסם והמרהיב שהוא אתר חובה למבקרים בדובאי.

היום הרביעי

הנסיכות שארג’ה – ספארי ברכבי שטח כולל חפלה

את יומנו זה נקדיש לנסיכות שארג’ה , בירת התרבות של העולם הערבי. נבקר במוזיאון שארג’ה לתרבות האיסלאם שנמצא במרכז ההיסטורי של שארג’ה ובעברו היה השוק המקורה המרכזי. נבקר גם בשוק המרתק הקרוי “השוק הכחול”. נסיים את ביקורנו בשארג’ה ונתארגן לטיול ספארי מדברי חווייתי, רכוב על רכבי שטח כשמסביבנו מרבדי חול אינסופיים ודיונות חוליות .עם השקיעה נגיע למאהל בדואי טיפוסי ונהנה בחפלה בדואית מסורתית הכוללת ארוחת ברבקיו ועוד חוויות אותנטיות . מרוצים ושבעים נשוב למלוננו בדובאי.

היום החמישי

אבו דאבי (יום בחירה בתשלום נוסף)

יום לטיולים עצמאיים. המעוניינים יוכלו לצאת ליום ביקור מרתק (בתשלום) לנסיכות אבו דאבי. לאחר ארוחת הבוקר ניסע לאבו דאבי ונתחיל את הסיור בביקור במוזיאון מורשת הכפר (Heritage Village) המשחזר את חיי היומיום של הבדואים. נשוטט בין סדנאות האומנים, בתי המלאכה המסורתיים וחנויות המזכרות ונתרשם מסירות הדייגים והמסחר האופייניות. נחלוף בנסיעה לאורך הטיילת בדרכנו לביקור במוזיאון הלובר, שהקמתו היא פרי הסכם של ממשלת צרפת ואיחוד האמירויות. במוזיאון מוצגות יצירות אמנות בינלאומיות שנרכשו בשנים האחרונות ונאספו מרחבי העולם, כולל כתבי יד וחפצים בעלי משמעות היסטורית, תרבותית אוניברסלית. נשמע על העיצוב האדריכלי הייחודי הנותן פרשנות לאלמנטים של האדריכלות האסלאמית ונראה כמו צף מעל פני המים. אם יתאפשר נבקר גם במסגד שייח’ זאיד, אחד מעשרת המסגדים הגדולים והמפוארים בעולם, שבו יותר מאלף עמודים הנושאים 82 כיפות. מנורות מצופות זהב מאירות אל החלל העצום המכיל 40 אלף מאמינים המתפללים על שטיח עבודת היד הגדול בעולם עליו עמלו מאות אומנים במשך כשנה. המסגד משתרע על שטח של יותר מ-30 דונמים וכולל גנים ובריכות מים, כמו גם קברו של זאיד בן סולטאן אל נהיאן מייסד האמירות. בתום הסיורים והטיולים נשוב למלוננו בדובאי.

היום השישי

דובאי תל אביב

לאחר ארוחת הבוקר נעשה צ’ק אאוט ונפרד ממלוננו. ניסע להשלים קניות בקניון הגדול ובהתאם לשעת הטיסה נעשה את דרכנו לשדה התעופה של דובאי.
תם טיולנו הנפלא… נתראה בטיול הבא!

תאריכי יציאה:

6.12 טיול מובטח
17.12 טיול מובטח
4.1.2022 | 7.1.2022 | 26.1.2022 9.2.2022 | 16.2.2022 | 23.2.2022 2.3.2022

לחזרה לעמוד הטיול – לחצו כאן >>
למגוון טיולי ארקיע HAPPY – לחצו כאן >>

מ-$1,099

לאדם

לפרטים על הטיול לדובאי והאמירויות

לחצו ליצירת קשר
ופרטים נוספים

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

המחיר לאדם בחדר זוגי. כולל מזוודה עד 20 ק”ג.
מותנה במספר נרשמים. ארקיע רשאית לעצור/לשנות מבצע זה בכל עת. מספר המקומות מוגבל. ט.ל.ח.
הטיול כולל: טיסות ארקיע ישירות הלוך ושוב לדובאי, מיסי נמל ובטחון, לינה בבית מלון מדרגת תיירות ראשונה ע”ב לינה וארוחת בוקר ועוד ארוחת ערב מסורתית אחת,
אוטובוס תיירים ממוזג ומודרני לאורך כל ימי הטיול,
מלווה מקצועי דובר עברית מחברת ארקיע, תשר לנותני השרות בחו”ל.
סדר הימים אינו קבוע ויכול להשתנות בהתאם לצרכי הטיול.
לא כולל: בדיקות קורונה נדרשות, ביטוח אישי, מס עירוני בגובה של כ5 דולר לחדר ליליה אותו ישלם ישירות למלון, תשר למלווה הקבוצה.
חבילת “ראש שקט” בתוספת $89 לאדם – החזר כספי מלא במקרה של ביטול (בכפוף לתקנון)

תפריט נגישות