אולה! לטרוף את קטלוניה, ברצלונה - תכנית הטיול

5 ימים על בסיס חצי פנסיון

היום הראשון

אנחנו בברצלונה!

Bienvenido, ברוכים הבאים לטיול משפחתי נוסח ספרד… נגיע לבירת חבל קטלוניה, וכבר נרגיש באוויר את האנרגיה התוססת, החושנית והצבעונית. העיר של אמני הציור, הפיסול והארכיטקטורה כמו פיקאסו, דאלי וגאודי, ושל אמני הכדור כמו מסי… נתמקם ונתארגן לקראת האקשן הצפוי לנו בימים הבאים.

היום השני

יש דגים שמדברים ספרדית? איך מכינים פה שוקולד?

יום גדוש ומגוון מחכה לנו. נתחיל אותו בחוויה מיוחדת באקווריום של ברצלונה. נצפה במופעים הצבעוניים, ונשתעשע עם חיות המים המופלאות.
נעבור בפסאג’ דה גרסיה להתפעל מהעיצוב המטורף של האדריכל האמן אנטוניו גאודי, נקיף את הסגרדה פמיליה המפורסמת, נבקר גם באזור הנמל ונעצור לומר שלום לפיסלו של קולומבוס, הספן שגילה לנו את אמריקה. מגיעה לנו הפסקה מתוקה, ונמשיך לחוויה משותפת לכל המשפחה – הכנת שוקולד במוזיאון השוקולד שברובע הגותי.

היום השלישי

איזה יופי מחכה לנו מחוץ לעיר? ומה ונציה עושה בספרד?

יום של טעימה מהיופי הרב גוני של ספרד. ניסע לטייל במחוז ג’ירונה נתמקד בשתי עיירות מיוחדות: תחילה, נגיע לעיירה בסאלו, עיירת ימי ביניים יפה מהמאה ה-12 הממוקמת באזור ירוק של הרי געש כבויים. חוויית אבירים לילדים – נטייל על הגשר המבוצר, בחומות ובשער העיר העתיקה. בבסאלו, יש גם נקודה יהודית מרגשת – נשתמר בה אחד משלושת המקוואות העתיקים בספרד.
משם, נמשיך לאחת העיירות יוצאות הדופן, הממוקמת על שפת הים. אמפוריה בראווה שזכתה לכינוי וונציה של ספרד. דמיינו 35 ק”מ של תעלות מים שנחפרו באופן מלאכותי והוצפו במי ים… מיזם מרתק ויפהפה. לא רק נשקיף עליו, כדי לחוות אותו ממש, נצא גם לשייט בין התעלות.

היום הרביעי

מוכנים לאקשן של ממש? רוצים לחזור להיות ילדים?

טוב, זה היום לאקשן של ממש, הכינו את האנרגיה, הכינו את הילדים… אנחנו יוצאים ליום בלתי נשכח של חוויות והרפתקאות. ניסע לפורט אוונטורה, פארק השעשועים והאטרקציות שאהוב מאד גם על משפחות מכל רחבי אירופה. נהנה ממסע עולמי בכל אחת מ”המדינות”: המערב הפרוע, סין הקסומה, פולינזיה האקזוטית, ומקסיקו החמה. נגלוש במפלי מים, נערוך שייט אודיסאה בים, נדהר ברכבות הרים מטורפות ונצפה במופעים קצרים. חזרה לילדות של כולנו, וחזרה בערב לברצלונה…

היום החמישי

רוצים לפגוש את מעצבי העל – הרוח והגשם? לבקר בבית המקדש של הכדורגל העולמי? ו… כבר חוזרים הביתה?

את היום האחרון שלנו, נבלה בין טבע, טעימות גבינה ו…כדורגל! נתחיל בבוקר בנסיעה לאחד המקומות המרהיבים בקטלוניה. סוג של שיעור טבע מהנה לכל המשפחה. הר שיני המשור במונסראט, המתנשא לגובה של 1,236 מטר, ומורכב מעמודי סלע בעלי תצורות מוזרות שעיצבו הרוח והגשם. על צלע ההר מזדקר מנזר בנדיקטי עתיק, אחד ממרכזי הדת החשובים ביותר בקטלוניה.
ולסיום הטיול, נגיע כמובן לבית המקדש של הכדורגל העולמי! ביקור שילהיב לא רק את אוהדי הכדורגל שבינינו. קאמפ נואו האצטדיון המפורסם והבית של מועדון FC ברצלונה. נראה וננשום את האווירה הספורטיבית במועדון של אחת הקבוצות המפורסמות והאהובות בעולם, ומי יודע, אולי ניתקל במקרה גם במסי? נצא מהאצטדיון ונטעם ככל האפשר עוד קצת מברצלונה, עד למועד הטיסה הביתה. Adios!
לחזרה לעמוד הטיול – לחצו כאן >>
למגוון טיולי ארקיע HAPPY – לחצו כאן >>

תאריכי יציאה:

5.4.20 | 12.4.20 | 5.7.20 | 12.7.20 | 19.7.20 | 26.7.20 | 2.8.20 | 16.8.20 | 23.8.20

החל מ-$999

לאדם בחדר זוגי

ברצלונה - מפת הטיול
טיולים מאורגנים - ברצלונה - סדנת שוקולד
אצטדיון קאמפ נואו, ברצלונה
טיולים מאורגנים - ברצלונה - סדנת שוקולד

לפרטים על הטיול - אולה! לטרוף את קטלוניה, ברצלונה

לחצו ליצירת קשר
ופרטים נוספים

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

המחיר לאדם בחדר זוגי. כולל מזוודה עד 23 ק”ג. תוספת לילד בחדר הורים החל מ-899 $. מותנה במספר הימים. הטיול מותנה במספר משתתפים. ארקיע רשאית לעצור/לשנות מבצע זה בכל עת. מספר המקומות מוגבל. ט.ל.ח.
תפריט נגישות
Scroll Up