fbpx

מרוקו שעל האוקיינוס - תכנית

8 ימים על בסיס אירוח חצי פנסיון.

היום הראשון

נתב”ג – מרקש

ננחת היישר אל זרועותיה של מרקש – העיר האדומה. נאכל ארוחת ערב טובה ונטעין אנרגיות לקראת המסע. אם הזמן יאפשר ניתן קפיצה להיכרות עם כיכר ג’מע אל פנע.

היום השני

מרקש

יום שכולו שיר אהבה למרקש , העיר האדומה שכובשת את הל..ביחד נכיר את המקומות המיוחדים שלה: ברכת מנרה, המסגד הענק כותובייה , נכנס לבית המרקחת הברברי , נטייל בסמטאות השוק הענק המחולק לאזורים נפרדים על פי בעלי המלאכה השונים , הנפחים, הבורסקאים ושאר בעלי המלאכה נקנח בכיכר ג’מע אל פנע, היכל התענוגות המקומי, בה מתרחשים כל המופעים הכי פלאיים המציאות עולה על החלום…

היום השלישי

עמק האוריקה – קואופרטיב ארגן – אסווירה

מוכנים לגלות את הטבע הפראי מחוץ לעיר? ניסע לעמק האוריקה הירוק ונשקיף לעבר הרי האטלס העוצמתיים המסע עובר דרך הכפרים הברברים שעל שיפולי הטובאקל – הגבוה מבין הרי מרוקו נעצור לשתיית תה מסורתית באחת מנקודות התצפית המהממות של העמק נראה את הנחלים שמזרימים מים מהאטלס הגבוה אל המישורים הצחיחים, נמשיך עד לכפר היפהפה סיטי פאטימה שם נשביע את רעבוננו במסעדה מקומית לצד הנהר. נמשיך בנסיעה ל באסווירה היפהפייה הנושקת לשפת האוקיינוס האטלנטי ונרגיש איך מרוקו לא מפסיקה להפתיע אותנו בכל הסגנונות האפשריים. בדרך נעצור בקואופרטיב של נשים שמפיקות את שמן הארגאן. לינה באסווירה.

היום הרביעי

אסווירה – סאפי – אל ג’דידה – קזבלנקה

נתעורר באסווירה ונראה את הביצורים הפורטוגזיים המגנים על הנמל, נבקר במלאח היהודי ובבתי המלאכה לעבודות מעץ הערער האדום ונטייל בשווקי העיר בעקבות מזכרות. נמשיך לסאפי, ממלכת הקרמיקה של מרוקו נתבונן באומנים המייצרים את הקרמיקה המרוקאית הידועה בעולם ולאחר מכן ניסע לעיר הפורטוגזית היפה אל ג’דידה בה נמל דייגים ציורי. בשעות אחה”צ נגיע היישר אל זרועותיה של קזבלנקה הגדולה בערי מרוקו. נצא לסיור פנורמי להיכרות עם העיר המרהיבה ונסיים בארוחת ערב במלון בקזבלנקה.

היום החמישי

רבאט – פס

נאכל בנחת את ארוחת הבוקר בבירת מרוקו ואחר כך נצא אל עבר עיר הבירה רבאט בעקבות הפנינים שהיא מציעה: נתחיל את הביקור ברחבת ארמון המלך , נמשיך משם אל המוזוליאום המפואר בו קבורים מוחמד ה 5 וחסן ה 2 , לצידו נראה את שרידי מסגד חסן העצום , נמשיך דרך המדינה העתיקה , ובסמוך לה היהלום שבכתר – קסבת הודיה בפתחו של נהר הבורגרג . לקראת ערב נגיע לפס.

היום השישי

פס

תחילה נבקר במקנס, בירתו של מולאי איסמעיל במאה ה-17 ובה מגוון אתרים מעניינים, המלאח היהודי ותלמוד תורה , האורוות המלכותיות , השוק העתיק והשער היפה ביותר במרוקו. נחזור לקזבלנקה, ניסע לאורך הטיילת היפה ושבעות הערב נגיע למלון שלנו.

היום השביעי

מקנס – קזבלנקה

נעשה דרכינו אל רבאט עיר הבירה , המרכז השלטוני של מרוקו. נבקר בקסבת אלאודיה שצופה על שפך הנהר בורגרג. נמשיך לתצפית על מסגד חסן העתיק, נבקר במאוזולאום בו קבורים המלך מוחמד ה-5 והנסיך עבדאללה, ונראה את ארמון המלך ובנייני הממשל. נמשיך לקזבלנקה, נעשה סיור פנורמי להכרות עם העיר המרהיבה ונסיים את היום בארוחת ערב במלון.

היום השמיני

קזבלנקה – מרקש – תל אביב

את היום נתחיל בביקור בקזבלנקה במסגד חסן ה 2 , ניסע לרובע חובוס העתיק ונבקר בשוק המפורסם של העיר. ניפרד מקזבלנקה וניסע למרקש. נבלה בעיר ובהתאם למועד הטיסה ניסע לשדה התעופה. לכל טיול יש סוף ואומנם קשה להיפרד, אבל תמיד יש עוד את הפעם הבאה…נתראה בקרוב!

תאריכי יציאה:

7.12.2021 | 14.12.2021 | 28.12.2021

לחזרה לעמוד הטיול – לחצו כאן >>
למגוון טיולי ארקיע HAPPY – לחצו כאן >>

מ-$1,299

לאדם

לפרטים על הטיול למרוקו

לחצו ליצירת קשר
ופרטים נוספים

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

המחיר לאדם בחדר זוגי. כולל מזוודה עד 20 ק”ג.
מותנה במספר ימים. ארקיע רשאית לעצור/לשנות מבצע זה בכל עת. מספר המקומות מוגבל. ט.ל.ח.
הטיול כולל: טיסות ארקיע ישירות הלוך ושוב למרוקו – מרקש, מיסי נמל ובטחון, 7 לילות במלונות מדרגת תיירות ראשונה ע”ב חצי פנסיון, אוטובוס תיירים ממוזג ומודרני לאורך כל ימי הטיול,
מלווה מקצועי דובר עברית מחברת ארקיע, תשר לנותני השרות בחו”ל, ויזת כניסה למרוקו.
סדר הימים אינו קבוע ויכול להשתנות בהתאם לצרכי הטיול.
לא כולל: בדיקות קורונה נדרשות, ביטוח אישי, תשר למלווה הקבוצה.

חבילת “ראש שקט” בתוספת של רק $89 לאדם – החזר כספי מלא במקרה של ביטול (בכפוף לתקנון)

תפריט נגישות