fbpx

מרוקו המיטב - תכנית

8 ימים על בסיס אירוח חצי פנסיון.

היום הראשון

נתב”ג – מרקש

ננחת היישר אל זרועותיה של מרקש – העיר האדומה. נגיע למלוננו לקבלת חדרים ואם הזמן יאפשר, ניתן קפיצה להיכרות עם כיכר ג’מע אל פנע המהפנטת.
לינה וארוחת ערב במרקש.

היום השני

מרקש – קזבלנקה

לאחר ארוחת הבוקר נצא צפונה ונגיע היישר אל זרועותיה של קזבלנקה הגדולה בערי מרוקו. נצא לסיור היכרות עם העיר המרהיבה, נבקר ברובע חובוס, בטיילת הידועה, וכמובן במסגד חסן ה-2, פאר היצירה האסלאמית. נסיים בארוחת ערב במלון בקזבלנקה.

היום השלישי

קזבלנקה – רבאט – מקנס – פס

לאחר ארוחת הבוקר נצא מקזבלנקה לעיר הבירה רבאט: נתחיל את הביקור ברחבת ארמון המלך, נמשיך אל המוזוליאום המפואר בו קבורים מוחמד ה-5 וחסן ה-2, נראה את שרידי מסגד חסן העצום, נמשיך דרך המדינה העתיקה, ובסמוך לה היהלום שבכתר – קסבת הודיה בפתחו של נהר הבורגרג. נמשיך מרבאט למקנס, אחת מערי המלוכה, נבקר במלאח היהודי בו נמצא תלמוד תורה, נראה את אורוות הסוסים של מולאי איסמעיל, נקנח בכיכר אל הדים ונראה את היפה שבשערי מרוקו – באב אל מנצור . לקראת ערב נגיע לפס ללינה וארוחת ערב .

היום הרביעי

פס

נתחיל את היום בסמטאות הצרות והתוססות של ה“מדינה” שהוכרזו ע”י אונסק”ו כאתר שימור עולמי בשל בעלי המלאכה השונים המפוזרים בשווקים השונים: שוק הצבעים, הנפחים, ונוספים. נביט מלמעלה בהשתאות בשוק צבעי העורות, שבו גם כיום, מעבדים את העורות בשיטות בנות מאות שנים ללא כל שינוי. נבקר באחת המדרסות הידועות, נראה את בית הרמב”ם, נבקר ברובע היהודי ובבית הכנסת העתיק וכמובן ברחבת ארמון המלך. בסיום היום נעבור למופע של חאפלה מקומית. לינה וארוחת ערב בפס.

היום החמישי

פס – איפראן – ארפוד

הבוקר ניפרד מפס ונצא לדרכנו דרומה לכיוון הסהרה, נחצה את האטלס התיכון, נעבור דרך איפראן היפה, נחצה יערות של עצי ארזים ונראה איך הנוף מחליף צורה לנוף מדברי. הדרך תעבור דרך קניון הזיז בו עברו צבאות גדולים במסעי כיבוש היסטוריים ונמשיך אל רשידייה שעל גבול המדבר. בהמשך נגיע לאזור נאות המדבר הגדולים של תפילאלת ולפנות ערב נגיע לארפוד המדברית. .לינה וארוחת ערב : ארפוד

היום השישי

ערוץ הטודרה – ערוץ הדאס – ווארזאזאת

היום ניפרד מהמדבר, ניסע דרך קניון הטודרה המפורסם, נראה את הצוקים הגבוהים ואת הכפרים המתפוררים שלצידו, נמשיך אל קניון הדאדס ונראה את הגידולים החקלאיים לצד תצורות הטבע המרשימות. את היום נסיים בעיר הסרטים ווארזאזזאת שבהרי האטלס. לינה וארוחת ערב בווארזאזאת.

היום השביעי

איט בן חדו – מעבר הרועים – מרקש

לאחר ארוחת הבוקר נעצור לביקור בקסבה היפה ביותר במרוקו “איט בן האדו” שהיא גם אתר שימור עולמי של אונסקו: בקסבה זו צולמו כמה סרטים ידועים, כמו “בן חור” ואחרים. נמשיך ונעפיל למעבר ההרים הגבוה ביותר בהרי האטלס: טיזינטיצ’קה, בו הנופים ההרריים מחליפים את נופי המדבר, עצי אגוז ותצפיות מרשימות ילוו אותנו בדרכנו למרקש. עם ההגעה נתארגן במלון .לינה וארוחת ערב במרקש.

היום השמיני

מרקש

יום שכולו שיר אהבה למרקש, העיר האדומה הכובשת את הלב, נכיר את המקומות המיוחדים שבה: ברכת מנרה, מסגד הכותובייה הענק, בית המרקחת הברברי, ארמון הבאהייה, סמטאות המלאח ועוד. נבקר בבית הכנסת העתיק “המגורשים”, נבקר בגני מז’ורל – פינת שלווה בעיר סואנת ונקנח בכיכר ג’מע אל פנע, היכל התענוגות המקומי, בה מתרחשים כל המופעים הכי פלאיים, שהמציאות עולה בהם על החלום… בהתאם לשעת הטיסה חזרה לישראל, נעשה דרכנו לשדה התעופה.לכל טיול יש סוף ואומנם קשה להיפרד, אך תמיד יש את הפעם הבאה…נתראה בקרוב!

לכל טיול יש סוף ואומנם קשה להיפרד, אך תמיד יש את הפעם הבאה…נתראה בקרוב!

תאריכי יציאה:

7.12.2021 | 14.12.2021 | 11.1.2022
18.1.2022 | 8.2.2022 | 15.3.2022

לחזרה לעמוד הטיול – לחצו כאן >>
למגוון טיולי ארקיע HAPPY – לחצו כאן >>

מ-$1,329

לאדם

לפרטים על הטיול למרוקו

לחצו ליצירת קשר
ופרטים נוספים

שדות המסומנים בכוכבית הנם שדות חובה

המחיר לאדם בחדר זוגי למעט חגים. כולל מזוודה עד 20 ק”ג.
מותנה במספר ימים. ארקיע רשאית לעצור/לשנות מבצע זה בכל עת. מספר המקומות מוגבל. ט.ל.ח.
הטיול כולל: טיסות ארקיע ישירות הלוך ושוב למרוקו – מרקש, מיסי נמל ובטחון, 7 לילות במלונות מדרגת תיירות ראשונה ע”ב חצי פנסיון, אוטובוס תיירים ממוזג ומודרני לאורך כל ימי הטיול,
מלווה מקצועי דובר עברית מחברת ארקיע, תשר לנותני השרות בחו”ל.
סדר הימים אינו קבוע ויכול להשתנות בהתאם לצרכי הטיול.
לא כולל: ויזה, בדיקות קורונה נדרשות, ביטוח אישי, תשר למלווה הקבוצה.
חבילת “ראש שקט” בתוספת של רק $89 לאדם – החזר כספי מלא במקרה של ביטול (בכפוף לתקנון)

תפריט נגישות